parrucchieriarredamento.com
כל הרהיטים שיער לבחור כיצד לרהט את הסלון שלך


Parrucchieri Arredamento : איפה למצוא את הרהיטים הנכונים ואת הציוד הטוב ביותר כדי לרהט את המספרה או מספרה, שסופקו על ידי מי יודע איך לתת לך את הפרספקטיבה הנכונה להינשא אלגנטיות ואיכות במחירים נמוכים. חנות של מספרה זקוקה לציוד מיוחד ואיכותי, ולרהיטים הפונקציונליים והאלגנטיים, כדי להציע ללקוחותיה את החוויה הטובה ביותר האפשרית. בעת בחירת מגוון עצום של השוק הופך להיות מבצע ארוך וקשה, אתה צריך מישהו להתמודד עם זה; ואנו עומדים לצידך לנהל, במהירות ובמטרות שאנו מנהלים יחד, כל תהליך התכנון, הבחירה והרכישה. אבל לא רק זה: אם בפרויקטים שלך יש הארכה, שיפוץ, שיפוץ, אנו נעזור לך לאורך כל תהליך של עיצוב, עיצוב ומימוש, כולל בחירת הרהיטים וכל שיפוצים נחוצים, כדי להגיע ל יצירת סלון חדש ומושלם שלך! בדפים אלה אנו עוזרים לך לחפש את הרהיטים הנכונים עבור סלון שלך. בואו נסתכל עכשיו על המרכיבים העיקריים יש סלון שלך כדי להשיק את העסק שלך. פיסת הרהיטים חיוני יש סלון שלך הוא מקום העבודה כי כמה גם לקרוא מדף עבודה i.e. את ההגדרה של המראה ואת הכורסה לבצע את השירותים. בשוק ישנם שני סוגים של מדפים עבודה: הקיר אל הקיר עבודה מדף, שימושי במיוחד עבור הספר שיש לו מעט מקום או רוצה למטב את אחד זמין בסלון ואת mansol מהעבודה לאי, יותר נופי אבל לפעמים יותר מאתגרת במונחים של החלל שהם כבושים לייצג. מספרה צעירה, עם לקוחות צעירים ופתוחים לסגנונות חלופיים, יכול לבחור את הסלון שלו: תחנת עבודה על הקיר, עם תאורה אחורית מראה מפוצץ, כורסה פלסטיק שחור או עור דמוי כורסה ו מספרה ואת העבודה בראש ב סאטן או מתכת כרום מבריק. כיסאות מספרה חיוניים לתחנת עבודה נאותה. הם עוצבו ונעשו במפורש עבור עבודה זו, הם משמשים כדי להבטיח נוחות גבוהה עבור הלקוחות והספר שצריך לעבוד סביבו. עוד חלק בסיסי של רהיטים עבור מספרה הם כורסאות של מספרה שיכולות להיות כורסאות מיוניסנות, או כורסאות למספרות של נשים, או כורסאות מספרה לגברים ולבסוף מספר כיסאות. במודלים אלה, גזע הכסא מצויד במשאבה הידראולית מנוף המעביר את המושב לגבהים שונים. כורסאות גברים, הנקראות גם כיסאות ספרים, שונות לעתים קרובות ממושבים של נשים. משענת הכתפיים והרגליים המובנות, בדרך כלל מיותרת ללקוחות ולאחר מכן ממנוחה לאחור, שימושי כדי לקבל מעמד אופטימלי במהלך הגילוח. כורסאות גברים מצוידות גם עם מערכת התאמת משאבת הידראולי, אשר ניתן להפעיל על ידי יד או רגל. כמה מודלים מתוחכמים, עם עיצוב מתוחכם יותר, מצוידים בדלת phonal או מיופה עם inlays עץ. בחירת כיסא הספרית האופטימלי תלויה, בנוסף לתקציב, גם על סגנון הסביבה הסובבת; העיצוב של הסלון כולו חייב להיות הרמוני ואחיד ככל האפשר. לבסוף, ישנם מודלים של מיוניסקס בישיבה: אלה כורסאות גברים שתוכננו גם עבור קהל נשי. מנקה עיסוי שיאצו, למשל, אשר בזכות התוכניות שנקבעו מראש, לתת עיסוי רך ללקוח היושב על השמפו. כיסא העיסוי האווירי מופעל גם ממרחק, המצויד בשלט רחוק. בעת רכישת שוטף, גם לזכור את הרכישה של העבודה ואת הקבינט לשטוף גב ומחזיק מגבת. כמה מודלים כביסה מצוידים תא ניגוב ומחזיק בקבוקים מתאים להחזיק את מוצרי הניקוי. יש רהיטים לשטוף רטרו מאובזר עם שידות של מגירות, פורניר צבוע או רוזווד או מבנים אמיתיים עם מדפים ודלתות למינציה של צבעים שונים. חלק מאלה יכולים להיות מצוידים עם כיור ועבודה העליון כדי להכין צבעים וטיפולים אסתטיים אחרים. המיקום האופטימלי של הרהיטים האלה הוא מאחורי השטף.

Gossip & News
15 Nov 19

Clicca qui e Guarda lo Sfogliabile

15 Nov 19

CREDITI:
Hairstylist: Angelo di Pasca per Saccucci's Master Class
Ph: Patrizio Gentile, Kobe Thinh Nguyen, Escalante.
Make up : Oristano Guevara, Sophia Chau Hoang

hair-collections

14 Nov 19
egidio-borri

Clicca qui e guarda il video

EGIDIO BORRI, noto hairstylist creativo e spontaneo, proprietario di moltissimi saloni in Toscana ti invita nel nuovo salone, SABRINA BY EGIDIO in via Roma 9, a San Giovanni Valdarno (AREZZO)

Location moderna con uno stile originale ed elegante, è il nuovo salone di Egidio Borri e Sabrina Citroni!

L’estro artistico dei due soci si percepisce subito all’ingresso del bellissimo salone, dove si può notare la cura nei dettagli e l’originalità nella scelta del design.

Cambi di look, cura del capello e tagli di tendenza sono l’ordine del giorno per i due artisti Egidio e Sabrina che grazie alle apparecchiature di ultima generazione e prodotti di alto livello garantiscono alle clienti un risultato finale strabiliante e sempre al passo con i tempi.

Leggi anche: “Inaugurazione del nuovo salone SABRINA by EGIDIO

14 Nov 19

Tra gli acconciatori più influenti nel panorama italiano e i giovani
under 28, che si stanno affacciando per la prima volta al grande pubblico, sono stati scelte le 3 migliori proposte per ciascuna categoria.
BEST COLLECTION
BEST COLOUR

BEST CUT

BEST ITALIAN HAIRDRESSER

BEST MAN STYLE

BEST YOUNG

TUTTI I PARTECIPANTI:

Alessandro Barca, Alessandro Bonetto, Daniele Gnisci, Giovanna Smriglio, Lorenzo Rilli, Matteo De Vita, Mattia Pongolini, Nicola Gepponi, Thomas Dughiero, Alessandro Bonetto, Francesco Bottone, Federico Lucchese, Gianluca Gulino, Giovanni Napolitano, Giacomo Pettirossi, Valerio Federico, Vito Lacialamella, Alessandro Barca, Daniel Maltoni, Gianluca Grechi, Matteo Susini, Giancarlo Rodia, Lorenzo Marchelle, Silvio Luciani, Valerio Moggiani, Fabio Di Gennaro, Giuseppina Morgillo, Ida Ortolani, Luigi Martini, Mirco Bretta, Matteo De Vita, Mayla Fabbriciani, Marco Iafrate, Simone Bernardo, Salvatore De Maria, Simone Prati, Vincenzo Ragusa, Andrea Garofalo, Ida Ortolani, Ilaria Spinello, Mirco Bretta, Mirko Schioppa, Simone Minella, Salvatore De Maria, Fulvio Furcas, Gianluca Grechi, Giancarlo Rodia.

13 Nov 19

CHARME & BEAUTY, noto distributore di prodotti professionali per capelli di SAN GIOVANNI TEDUCCIO (NAPOLI), noto anche per i suoi saloni di eccellenza, è sulla copertina di BEAUTYBAZAR FASHION.

CHARME & BEAUTY è in copertina!

BEAUTY BAZAR FASHION è lo short magazine dedicato alla moda-capelli di tendenza e CHARME & BEAUTY si è aggiudicato la copertina di questo numero.

Sfoglia online la rivista.

Encyclopedic hair website


מעצבי שיער לטפל בריאות השיער בסלוני יופי ואסתטי, עם תסרוקות סגנון תמונות שיער אופנה ומכירה של מוצרי טיפוח השיער.

נושאים קרובים

לקסיקון למספרות

Parrucchieri Arredamento, מספרות, שיער, בריאות, יופי סלוני, אופנה שיער תמונות, תסרוקות, אסתטיקה, מכירה, התקרחות, Parrucchieri Arredamento, ליפול שיער, צביעה, שמש, באלאיונים, meches, שמיכה, deja-vu, Parrucchieri Arredamento, ריהוט מספרה, כיסאות סלון יופי, מייבשי שיער, ריהוט מספרה, כיורים, שוטף, משרות, יופי סלוני, אסתטיקה, Parrucchieri Arredamento, מעצבי, חנויות שיער, שיער ריהוט, יצרני רהיטים מכוני יופי, קסדות מייבש שיער, מכוני יופי, ריהוט אסתטי, כיור קרמיקה, ריהוט שיער, Parrucchieri Arredamento, מקרה סלון יופי, הסרת שיער אלקטרו, ציוד אסתטי, עגלות שיער, מכונת כביסה, מנורות, מכוני שיזוף עבור אסתטיקה, מראה מספרות, מעצבי מערות, Parrucchieri Arredamento, מעצבי, אסתטיקה, יופי, אתר רשמי, חידוש;, שיער

X

privacy